Skup i sprzedaż włosów naturalnych

skup włosów naturalnych

Skupujemy naturalne włosy od długości co najmniej 35 cm. Włosy powinny być związane w warkocz, zabezpieczone przed plątaniem, spięte gumką/frotką.

Cenę zawsze ustalamy indywidualnie na podstawie analizy stanu, długości i objętości włosów. Zapewniamy również pomoc fryzjera w odpowiednim ścięciu włosów.

Zapraszamy do współpracy: +48 694 441 584

Długie włosy prezentują się znakomicie u wielu Pań o każdej porze roku. Jednak warto raz na jakiś czas poeksperymentować z fryzurą, decydując się na ciekawą zmianę wizerunku. Być może będzie to również doskonała okazja do sprzedaży włosów. Nasz sklep bardzo chętnie przyjmie je od Ciebie, oferując Ci za nie przystępne wynagrodzenie. Możemy również zająć się dla Ciebie ich odpowiednim skróceniem.

Na sprzedaż włosów decyduje się chętnie wiele kobiet i nie tylko ich, gdyż jest to bardzo łatwy sposób na dodatkowy zarobek. W ten sposób również mogą odmienić diametralnie swój wygląd. Często jednorazowe obcięcie włosów skutkuje pozostawieniem ich krótszej długości na stałe. Doceniane są one bowiem wówczas za wygodę podczas stylizacji i pielęgnacji.

Jeśli nie jesteś pewien, czy sprzedaż włosów to rozwiązanie dla Ciebie, zwróć się do Racoon, a przedstawimy Ci więcej szczegółów związanych z naszą ofertą. Wówczas łatwiej Ci będzie podjąć ostateczną decyzję i zdecydować się na skorzystanie z proponowanych przez nas usług. Nasz sklep zajmuje się sprzedażą i skupem włosów naturalnych do przedłużania i doczepiania najwyższej jakości. Do klientów trafiają wyłącznie najlepsze produkty, pozwalające uzyskać zachwycające efekty.

Sprzedaż włosów – dlaczego warto wybrać salon Racoon?

W zakres naszej oferty wchodzi szeroka gama produktów oraz usług, pozwalających na odkrycie siebie na nowo, a także na całkowitą zmianę dotychczasowego wizerunku. Jedną z nich jest sprzedaż włosów, którą prowadzimy od ponad dziesięciu lat, kierując się zasadą społecznej odpowiedzialności biznesu. Nasi fryzjerzy i styliści wspierają idee charytatywne, wspomagając w ten sposób różnego rodzaju fundacje oraz osoby potrzebujące.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, zapewniamy uczciwe ceny skupu oraz sprawny przebieg sprzedaży włosów. Możesz się do nas zgłosić nie tylko w sytuacji, kiedy masz długie pasma i zastanawiasz się nad metamorfozą. Odwiedź nasz salon również wówczas, gdy zamierzasz obciąć dziecku włosy po komunii. Za oddane pasma zapłacimy gotówką, dokładając wszelkich starań, aby cała transakcja przebiegła w przyjemnej i miłej atmosferze. Kupujemy wszystkie ścięte, zdrowe kucyki, głównie o długości przynajmniej 35 cm.