Naturalne włosy europejskie Racoon EURO

włosy europejskie do przedłużeń

Włosy Racoon EURO są włosami w stu procentach naturalnymi. Dzięki temu idealnie komponują się z Twoimi włosami, co gwarantuje bardzo naturalny wygląd wykonanego z ich użyciem przedłużenia. Charakteryzują się delikatnie falującą strukturą, są gładkie i lśniące.

Informacje techniczne

Nie polecamy stosowania zabiegów chemicznych takich jak: farbowanie, trwała, pasemka.

Występują w 4 wariantach:

01. Dla metody Hot-Bonded

Włosy nie mają żadnych keratynowych lub klejowych końcówek, są to włosy czyste po obu stronach, związane w „kitkę” nicią lub żyłką. Włosy pakowane są hermetycznie. Dostępne w długościach 35 cm, 40 cm, 45 cm i 50 cm w pełnej palecie barw.

02. Dla metody Pre-Bonded

Racoon Pre-Bonded to najwyższej jakości włosy Racoon EURO z końcówką klejową o unikalnym składzie. Każde pasemko włosów posiada malutką końcówkę klejową o wielkości ziarnka ryżu.

03. Dla metody Micro-Weft

Mini treski ze specjalnym paskiem klejowym. W zestawie znajdują się 32 sztuki tresek.

04. Dla metody Clip-in Racoon CLIX

Specjalny zestaw tresek clip-in pozwala na wykonanie pełnego przedłużenia włosów.

Formuła Racoon Direct

Dzięki zastosowaniu formuły Racoon Direct łuska włosów EURO ułożona jest w jednakowym kierunku tak jak w przypadku włosów na głowie co zapewnia, że się nie plączą i nie kołtunią.

Formuła Racoon Multi-drawn

Dodatkowo włosy Racoon EURO są włosami wielokrotnie sortowanymi. Oznacza to, że w trakcie produkcji przeszły proces wielokrotnego sortowania co gwarantuje, że wszystkie włosy w kitce są jednakowej długości i najwyższej jakości.