Naturalne włosy słowiańskie Racoon

posiadające certyfikat Racoon

Włosy najlepsze dla Polek

Włosy najwyżej cenione na całym świecie za swoją miękkość, jedwabisty połysk i gładką strukturę, a ze względu na pochodzenie idealnie komponują się z włosami Polek. Naturalne włosy słowiańskie Racoon pochodzą z krajów słowiańskich, takich jak Polska i Ukraina. To produkt najwyższej jakości, dający najlepszy efekt przedłużenia włosów.

Informacje techniczne

Proces przygotowania włosów słowiańskich jest bardzo delikatny. Przy koloryzacji używamy najlepszej jakości farb takich firm jak: Wella i L’Oreal, co zapewnia ich żywotność i wspaniałą jakość. Stosowane przez nas farby nie zawierają amoniaku ani związków kwasowych, dzięki czemu łuska włosowa pozostaje całkowicie nienaruszona. To właśnie dzięki zachowaniu łuski włosowej pięknie lśnią i świetnie się układają. Po zastosowaniu przedłużenia włosów Metodą Racoon z wykorzystaniem naturalnych włosów słowiańskich Racoon niezwykle trudno jest odróżnić włosy klientki od włosów przedłużonych.

Produkt występuje tylko i wyłącznie w formie „kitek” bez końcówek klejowych i klipsów. Włosy słowiańskie Racoon są zabezpieczone hologramem – jego obecność świadczy o oryginalności produktu.

Formuła Racoon Direct

Dzięki zastosowaniu formuły Racoon Direct łuska włosów słowiańskich ułożona jest w jednakowym kierunku tak jak w przypadku włosów na głowie co zapewnia, że się nie plączą i nie kołtunią.

Formuła Racoon Multi-drawn

Dodatkowo włosy słowiańskie Racoon są włosami wielokrotnie sortowanymi. Oznacza to, że w trakcie produkcji przeszły proces wielokrotnego sortowania co gwarantuje, że wszystkie włosy w kitce są jednakowej długości i najwyższej jakości.