Przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą Racoon

kompletna metamorfoza

Przedłużanie i doczepianie włosów to całkowita zmiana wyglądu – kompletna metamorfoza poprzez doczepienie włosów dłuższych od naturalnych. Aby zapewnić maksymalnie naturalny
wygląd, przygotowaliśmy kilka różnych metod przedłużenia włosów. Każda z nich jest unikalna na swój sposób i pozwala na uzyskanie fantastycznego efektu przedłużenia włosów.

Wyjątkowa metoda Racoon Hot-Bonded polega na doklejaniu niewielkich pasm włosów za pomocą rozgrzewającego aplikatora. Z kolei do Pre-Bonded wykorzystuje się włosy, na które klej został naniesiony już wcześniej. Micro-Wef łączy włosy naturalne z doczepianymi za pomocą wymiennych plasterków. Z kolei treski Clip-In są najłatwiejsze w zastosowaniu, gdyż wyposażono je w specjalne grzebyczki.

Fryzjerzy chętnie decydują się na przedłużanie włosów metodą Racoon, gdyż pozwala ona na uzyskanie bardzo naturalnego wyglądu u każdej klientki.

Przedłużanie włosów – w czym tkwi sekret metody Racoon?

Jeśli chcesz cieszyć się długimi, lśniącymi pasmami i marzą Ci się zdrowe włosy od nasady, aż po same końce, nowatorska metoda Racoon może okazać się idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Zagęszczanie włosów przeprowadzane w ten sposób pozwala na osiągnięcie spektakularnego efektu w wyjątkowo krótkim czasie. Kosmyki po zabiegu wyglądają całkowicie naturalnie, a pielęgnowane we właściwy sposób utrzymują swoje rewelacyjne właściwości przez naprawdę długi okres.

Przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą Racoon pozwala nie tylko uzyskać pięknie prezentujące się, zdrowe pasma, ale także zwiększyć objętość fryzury. Do wyboru masz włosy europejskie, słowiańskie, a także azjatyckie – każde z nich cechują się wyjątkową miękkością, jedwabistym połyskiem oraz idealnie gładką strukturą. Ta innowacyjna metoda stworzona przez specjalistów Racoon cieszy się ogromną popularnością w salonach fryzjerskich, pozwalając na w pełni bezpieczne przedłużenie i zagęszczenie włosów.

DLACZEGO WARTO PRZEDŁUŻAĆ I ZAGĘSZCZAĆ WŁOSY?

Wymienione przez nas metody pozwalają na zmianę wyglądu w krótkim czasie i poszerzają możliwości ich stylizacji. Bardzo często zgłaszają się do nas kobiety z włosami w bardzo złym stanie, co zazwyczaj jest niestety kwestią genetyki. Czasami takie pasemka bywają cienkie i słabe, mało gęste lub kruche. To dlatego, aby zwiększyć pewność siebie i poczuć się lepiej, polecamy przedłużanie i zagęszczanie włosów w firmie Racoon. Zapewniamy, że nasze usługi wykonywane są przez doświadczonych profesjonalistów, którzy operują pasmami najwyższej jakości.