Przedłużanie grzywki, metamorfozy przed i po

metamorfozy z wykorzystaniem przedłużania włosów Racoon

Przedłużanie włosów to całkowita zmiana wyglądu – kompletna metamorfoza poprzez doczepienie włosów dłuższych od naturalnych. Zobacz, jakie efekty możesz osiągnąć, stosując przedłużanie i doczepianie włosów Racoon. Od delikatnego zagęszczenia fryzury, przez dopięcie grzywki, po niemal dwukrotne zwiększenie długości włosów – ogranicza Cię tylko wyobraźnia Twoja i Twojego stylisty!

Nasze produkty umożliwiają całkowitą zmianę wizerunku na stałe lub wyłącznie na specjalną okazję. Często pozornie subtelna zmiana w postaci przedłużenia grzywki pozwala uzyskać zaskakujący efekt. Klientki, które lubią zaskakiwać swoim wyglądem, chętnie decydują się na nasze treski, których aplikacja jest bardzo łatwa. Tworzone są one z wysokiej jakości włosów, z których można korzystać przez długi czas.

Styliści fryzur równie chętnie korzystają z długich pasm, jak i doczepianych grzywek.

W naszej ofercie znajdziesz różne metody przedłużania włosów - od trwałych po tymczasowe, na specjalne okazje. Wesele, Sylwester, inna okazja? Żaden problem - wypróbuj treski Clip-in i ciesz się nowym wyglądem w kilka chwil!