Premium Lux-Link

bez użycia temperatury i bez klejenia

Premium Lux Link to nowoczesny system stosowany w przypadku doczepiania włosów. Jest on łatwy, szybki i bezpieczny. W naszej ofercie dostępne są pasma w szerokiej gamie kolorystycznej. Dlatego łączenia Premium Lux Link są idealne dla klientek preferujących metody przedłużeń bez użycia temperatury i bez klejenia. To także profesjonalne przedłużanie włosów często wykonywane przez fryzjerów, którym zależy na szybszym podejściu do aplikacji, sprawnym tworzeniu nowych uczesań oraz na łatwiejszym zdejmowaniu tresek. Dzięki naszej innowacyjnej metodzie przedłużanie i zagęszczanie włosów może być wykonane już w 90 minut. Natomiast bezpieczne usunięcie dodatkowych kosmyków zazwyczaj trwa nie więcej niż 30 minut. Pasemka Lux Link są wygodne w noszeniu, oraz bardzo bezpieczne.

Dzięki regularnym wizytom u swojego stylisty osoba nosząca Premium Lux Linki może podciągać te same pasemka co 12 tygodni nawet przez okres 1 roku.

Przedłużanie i zagęszczanie włosów techniką Premium Lux Link

Nasze nowoczesne przedłużanie włosów Premium Lux Link to odpowiednie rozwiązanie dla każdej kobiety, zwłaszcza gdy jej naturalne pasma charakteryzują się cienką i delikatną strukturą. Specjalnie opracowane treski nie obciążają fryzury, a co najważniejsze – dbają o kruchą i wrażliwą fakturę kosmyków. Co więcej, opracowany system łączenia sprawia, że miejsce zespolenia jest całkowicie niewidoczne. Dzięki temu panie, które noszą nasze produkty, czują się pewnie i wyjątkowo w każdej sytuacji.

Warto pamiętać, że dopinane treski także wymagają właściwej pielęgnacji. Dlatego po przedłużaniu włosów należy stosować delikatnie myjące środki oraz preparaty nawilżające. Tym samym wszystkie pasma (doczepione i te naturalne) są odpowiednio odżywione od nasady aż po same końce. Z tego powodu ta innowacyjna metoda cieszy się ogromną popularnością wśród klientek salonów fryzjerskich.

Przedłużanie i zagęszczanie włosów idealne dla Ciebie!

Jeżeli chcesz mieć długą i gęstą czuprynę, wykonaj przedłużanie włosów, wykorzystując do tego treski Premium Lux Linki od Racoon! Dzięki temu możesz w krótkim czasie przeprowadzić spektakularną metamorfozę swojego wizerunku. Wybierasz się na bal, wesele lub po prostu chcesz coś zmienić w swoim wyglądzie? Zobacz, jak prezentują się nasze pasma i zastosuj je na swojej głowie. Jest to bezpieczny i łatwy sposób, aby zwiększyć objętość fryzury, zwłaszcza gdy jesteś właścicielką cienkich i słabych kosmyków.

Zagęszczanie włosów też może być dla Ciebie! Wystarczy, że wybierzesz odpowiednią metodę i dobrej jakości, profesjonalne produkty. Dlatego postaw na markę Racoon już dziś i ciesz się gęstą oraz zdrowo wyglądającą czupryną.