Micro-Weft

włosy ze specjalnymi plastrami klejącymi

Racoon Micro-Weft to idealny sposób na przedłużanie i zagęszczanie włosów, który pozwala w krótkim czasie zmienić fryzurę. Przełomowe łączenie Micro-Weft (wymienne plasterki) jest bardzo elastyczne i praktycznie niewidoczne, a zarazem bardzo wygodne w noszeniu. Ponadto doczepione pasma swobodnie się układają, a to sprawia, że z łatwością można o nich zapomnieć.

W systemie Racoon Micro-Weft wykorzystano najwyższej jakości włosy naturalne Racoon EURO o nienaruszonej łusce włosowej. Oznacza to, że przedłużone włosy mogą być jednokrotnie stylizowane w temperaturze maksymalnej 160 stopni Celsjusza. Jest to bardzo szybki system w zastosowaniu – dosłownie w godzinę możesz kompletnie zmienić wizerunek klientki. Dodatkowo Micro Weft mogą być noszone nawet do 4 tygodni. Po tym okresie (po zdjęciu i odświeżeniu) mogą być użyte ponownie (maksymalnie 2 razy).

W naszej ofercie posiadamy doskonałej jakości włosy doczepiane i do przedłużania, jak i treski Micro-Weft, których specyfikacja znajduje się poniżej:

W opakowaniu znajdują się 16 lub 32 mini treski Racoon Micro-Weft. Dostępne kolory (paleta barw Racoon EURO): 03 / 06 / 10 / 18 / 42 / 45

Przedłużanie włosów metodą MICRO WEFT – szybki sposób na piękną fryzurę!

Marzysz o pięknych, zdrowych i miękkich w dotyku długich pasmach? Wykonaj przedłużanie włosów techniką Micro Weft. Jest to nowoczesny sposób od marki Racoon, który sprawdza się w przypadku cienkich, a przy tym delikatnych kosmyków. Nasze treski zaskoczą Cię starannym wykonaniem, więc niezwykle atrakcyjnie prezentują się na głowie. Dlatego nie czekaj i przekonaj się na własne oczy, jak możesz wyglądać w nowej, dłuższej fryzurze.

Jesteś właścicielką naturalnych włosów o kruchej fakturze, które ciągle kruszą się niezależnie od tego, jak mocno o nie dbasz? A może szykujesz się na wielkie wyjście i chcesz zaskoczyć swoich towarzyszy spektakularną metamorfozą? Wykonaj zagęszczanie włosów treskami Micro Weft! Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów oraz zachwyt w oczach Twoich bliskich po ujrzeniu Cię z np. burzą zdrowych i długich loków.

Co musisz wiedzieć o metodzie MICRO WEFT?

Jak już pewnie wiesz, metod zagęszczania włosów jest wiele. Jednak tylko kilka z nich można wykonywać na kosmykach typu słowiańskiego. Wynika to z ich delikatnej struktury, więc obciążenie pod postacią dodatkowych pasm wpływa na ich wytrzymałość oraz kondycję. Dlatego specjaliści od Racoon opracowali tę innowacyjną technikę, która sprawia, że zagęszczenie włosów jest bezpieczne, a przy tym niewidoczne!

Zachęcamy do stworzenia nowej stylizacji na głowie, wykorzystując do tego treski Micro Weft. Specjalna budowa sprawia, że dopiero po miesiącu pojawia się konieczność ściągnięcia ich i odświeżenia szamponem. Dlatego, jeżeli myślisz, że zagęszczanie włosów na stałe nie jest dla Ciebie, sprawdź ten rodzaj metamorfozy! Satysfakcja gwarantowana! Zobacz, jak łatwo możesz zmienić swój wygląd z dodatkowymi pasmami od marki Racoon. Nie czekaj i udaj się do stylisty fryzur już dziś, bo z nami poczujesz się piękna.