Micro-Weft

włosy ze specjalnymi plastrami klejącymi

Racoon Micro-Weft to idealny sposób na przedłużanie i zagęszczanie włosów, który pozwala w krótkim czasie zmienić fryzurę. Przełomowe łączenie Micro-Weft (wymienne plasterki) jest bardzo elastyczne i praktycznie niewidoczne, a zarazem bardzo wygodne w noszeniu.

W systemie Racoon Micro-Weft wykorzystano najwyższej jakości włosy naturalne Racoon EURO o nienaruszonej łusce włosowej. Włosy mogą być jednokrotnie stylizowane w temperaturze maksymalnej 160 stopni Celsjusza. Jest to bardzo szybki system w zastosowaniu – dosłownie w godzinę możesz kompletnie zmienić wizerunek klientki. Dodatkowo Micro Weft mogą być noszone nawet do 4 tygodni. Po tym okresie (po zdjęciu i odświeżeniu) mogą być użyte ponownie (maksymalnie 2 razy).

W naszej ofercie posiadamy doskonałej jakości włosy doczepiane i do przedłużania, jak i treski Micro-Weft, których specyfikacja znajduje się poniżej:

W opakowaniu znajdują się 16 lub 32 mini treski Racoon Micro-Weft. Dostępne kolory (paleta barw Racoon EURO): 03 / 06 / 10 / 18 / 42 / 45