Hot-Bonded

unikalna metoda Racoon

Metoda Racoon Hot-Bonded

Proces przedłużania i zagęszczania włosów metodą Racoon Hot-Bonded polega na łączeniu włosów hipoalergicznym klejem o unikalnym składzie, rozgrzewanym w aplikatorze. Połączenie związków polimerów z wyciągiem ze skórki pomarańczowej i nasion sosny zapewnia doskonałą równowagę pomiędzy odpornością, wytrzymałością i łatwością usuwania włosów. Niska temperatura kleju zapewnia całkowite bezpieczeństwo włosom naturalnym. Włosy przedłużane i zagęszczane metodą Racoon Hot-Bonded wyglądają całkowicie naturalnie i poruszają się jak własne. Olbrzymia w tym zasługa najwyższej jakości włosów naturalnych oraz unikalnego kleju.

W metodzie przedłużania włosów Racoon łączenia umieszczane są w pięciu głównych sekcjach głowy. Docelowo umieszczonych jest około 150-200 pasemek, a ich ostateczną ilość stylista uzgadnia z klientką w trakcie konsultacji.

W naszej ofercie posiadamy doskonałej jakości włosy doczepiane i do przedłużania, które przystosowane są do przedłużania metodą Hot-Bonded.

Klej Racoon o unikalnym składzie

Klej nakładany jest bezpośrednio na pasemko włosów. Dzięki odpowiedniej temperaturze jest on bezpieczny dla włosów klientki podczas doczepiania dodatkowych kosmyków.

Łączenia umieszczane są w odległości około jednego centymetra od skóry głowy. Dzięki użyciu silikonowej gumki klej swobodnie przenika pomiędzy włosami. Następnie stylista formuje łączenie przypominające swoim kształtem ziarnko ryżu. Proces ten powtarzany jest aż do uzupełnienia całej sekcji łączeniami umieszczanymi bardzo blisko siebie. Mały rozmiar łączenia oraz jego neutralny kolor sprawiają, że zagęszczanie i przedłużenie włosów metodą Racoon wygląda bardzo naturalnie.

Gdy przedłużanie jest już ukończone, włosy będą wyglądać całkowicie naturalnie, będą poruszać się i wyglądać jak własne. Co więcej, odpowiednio pielęgnowane profesjonalnymi kosmetykami do włosów przedłużonych z linii Racoon XTEND utrzymają swoje fantastyczne właściwości przez bardzo długi czas.

Co jeszcze musisz wiedzieć o przedłużaniu i zagęszczaniu naturalnych włosów?

Jeżeli marzysz o spektakularnej metamorfozie, postaw na doczepiane włosy metodą Racoon! To najlepsze rozwiązanie, aby uzyskać np. efektowną objętość, nie obciążając przy tym swych prawdziwych pasm. Dzięki temu nie musisz czekać, aż urosną! A proces ten bywa długi i nierzadko żmudny. Warto wiedzieć, że opracowane przez nas przedłużanie włosów jest odpowiednie dla każdej kobiety, niezależnie od tego, jakimi kosmykami charakteryzuje się jej fryzura.

Oferta marki Racoon to idealna propozycja, aby w szybki sposób stworzyć na głowie rozmaite i oryginalne uczesanie, np. łącząc ze sobą kolorowe pasma o różnej długości. Ponadto zagęszczanie włosów tą metodą nie obciąża naturalnych kosmków. Dlatego zachęcamy wszystkie panie, aby wykorzystały jedną z naszych metod przedłużania włosów. Tym samym stworzą nowy, zachwycający wizerunek.

Przedłużanie włosów metodą Racoon – idealna technika dla Ciebie!

Chcesz mieć zdrową i pięknie lśniącą fryzurę? Zastosuj metodę Racoon! Nasza technika jest bezpieczna dla Twoich naturalnych włosów, dzięki czemu po zdjęciu sztucznych pasm ich wygląd będzie taki jak tuż przed zabiegiem. To zasługa specjalistów firmy, którzy brali udział w opracowaniu tej innowacyjnej techniki. Dlatego wszystkie dodatkowe kosmyki charakteryzują się miękką i gładką strukturą, a przy okazji są jedwabiste w dotyku.

Przedłużanie włosów techniką Racoon sprawi, że będziesz się prezentować atrakcyjniej i na pewno oryginalnie. Dzięki dużej różnorodności produktów możesz delikatnie „podkręcić” swój wygląd lub z dnia na dzień całkowicie zmienić styl. Oferujemy m.in. pasma europejskie czy azjatyckie, a to sprawia, że sama możesz zdecydować, jak ma prezentować się Twoja nowa fryzura. Dodatkowo mamy kosmyki o różnej długości oraz barwie. Zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji, ponieważ zostały stworzone z myślą o potrzebach wszystkich kobiet.


Zobacz włosy Racoon

pistolet hot-bonded - Racoon