Naturalne włosy azjatyckie Racoon STANDARD

włosy azjatyckie do przedłużeń

Nasze włosy Racoon STANDARD są włosami naturalnymi pochodzenia azjatyckiego. To włosy miękkie i jedwabiście śliskie.

Informacje techniczne

Ze względu na specyfikę włosów azjatyckich, nie należy stosować szamponów zawierających proteiny oraz urządzeń do termicznej stylizacji np. prostownic. Zalecamy stosowanie kosmetyków z serii Racoon XTEND. Nie zalecamy wykonywania takich zabiegów chemicznych jak: farbowanie, trwała pasemka, tonizacja koloru.

Występują w 3 wariantach:

01. Dla metody Hot-Bonded

Włosy nie mają żadnych keratynowych lub klejowych końcówek, są to włosy czyste po obu stronach, związane w „kitkę” nicią lub żyłką. Dostępne w długościach 40 cm, 45 cm i 50 cm w pełnej palecie barw.

02. Dla metody Cleve Pre-Bonded

Posiadają klejową końcówkę przystosowaną do systemu Cleve Ultra. Każde pasemko włosów posiada malutką końcówkę klejową o wielkości ziarnka ryżu.

03. Dla metody Clip-in

Specjalny zestaw tresek clip-in pozwala na wykonanie pełnego przedłużenia włosów.

Formuła Racoon Direct

Dzięki zastosowaniu formuły Racoon Direct łuska włosów Racoon STANDARD ułożona jest w jednakowym kierunku tak jak w przypadku włosów na głowie co zapewnia, że się nie plączą i nie kołtunią.

Formuła Racoon Multi-drawn

Dodatkowo włosy Racoon STANDARD są włosami wielokrotnie sortowanymi. Oznacza to, że w trakcie produkcji przeszły proces wielokrotnego sortowania co gwarantuje, że wszystkie włosy w kitce są jednakowej długości i najwyższej jakości.