Włosy doczepiane na taśmie, na zgrzewy

najlepsze włosy do przedłużeń

W naszej ofercie posiadamy najlepsze naturalne oraz syntetyczne włosy do przedłużeń. Każde z nich dedykowane są do innej metody proponowanej przez firmę Racoon. Najlepszy dla Ciebie rodzaj włosów pomoże wybrać Ci Twój stylista Racoon w trakcie konsultacji. Zaproponuje także optymalną metodę przedłużania/doczepiania włosów oraz dobierze idealny odcień z szerokiej palety barw.

Wszystkie oferowane przez nas rodzaje doczepianych włosów wyróżnia spośród innych bardzo wysoka jakość. Odpowiednio nałożone doskonale komponują się z naturalnymi pasmami, tworząc spójną całość. Proponujemy między innymi, włosy doczepiane na taśmie oraz na zgrzewy. Metody ich mocowania różnią się od siebie. Każda z nich jednak pozwala na uzyskanie długotrwałego efektu.

Wśród różnych rodzajów włosów, jednym z najbardziej docenianych przez Polki i nie tylko sposobem jest przedłużanie z wykorzystaniem słowiańskich pasm. One bowiem najbardziej przypominają ich własne i
charakteryzują się wyjątkową miękkością oraz gładkością.

Niezależnie od wyboru produktu i przeznaczonej do niego metody doczepiania, produkty i szkolenia Racoon umożliwiają otrzymanie zjawiskowych rezultatów zabiegu, który usatysfakcjonuje każdą klientkę.

Kup online