Włosy doczepiane na taśmie, na zgrzewy

najlepsze włosy do przedłużeń

W naszej ofercie posiadamy najlepsze naturalne oraz syntetyczne włosy do przedłużeń. Każde z nich dedykowane są do innej metody proponowanej przez firmę Racoon. Najlepszy dla Ciebie rodzaj włosów pomoże wybrać Ci Twój stylista Racoon w trakcie konsultacji. Zaproponuje także optymalną metodę przedłużania/doczepiania włosów oraz dobierze idealny odcień z szerokiej palety barw.

Wszystkie oferowane przez nas rodzaje doczepianych włosów wyróżnia spośród innych bardzo wysoka jakość. Odpowiednio nałożone doskonale komponują się z naturalnymi pasmami, tworząc spójną całość. Proponujemy między innymi, włosy doczepiane na taśmie oraz na zgrzewy. Metody ich mocowania różnią się od siebie. Każda z nich jednak pozwala na uzyskanie długotrwałego efektu.

Wśród różnych rodzajów włosów, jednym z najbardziej docenianych przez Polki i nie tylko sposobem jest przedłużanie z wykorzystaniem słowiańskich pasm. One bowiem najbardziej przypominają ich własne i charakteryzują się wyjątkową miękkością oraz gładkością.

Niezależnie od wyboru produktu i przeznaczonej do niego metody doczepiania, produkty i szkolenia Racoon umożliwiają otrzymanie zjawiskowych rezultatów zabiegu, który usatysfakcjonuje każdą klientkę.

Włosy doczepiane na taśmie

Pierwsza z wymienionych metod to włosy doczepiane na taśmie – sposób nazywa się też metodą kanapkową lub tape on. Pozwala ona na zwiększenie objętości kosmyków w krótkim czasie. Pasma znajdują się na kilkucentymetrowej taśmie, którą przykleja się wraz ze strąkami do nasady głowy. Pomiędzy naturalne pasemka wczepiane są kosmyki tape on. Przeźroczyste spoiwo sprawia, że łączenia są niemal niewidoczne. Taką fryzurę łatwo poddawać stylizacji.

Włosy doczepiane na zgrzewy

W drugiej metodzie ważną rolę odgrywają tzw. włosy remy, czyli dokładnie wyselekcjonowane, które wyróżniają się wysoką jakością. Do zgrzewania używa się keratyny, czyli naturalnego budulca kosmyków. Na każdym strąku umieszcza się łuskę keratynową, a następnie zgrzewa się je pistoletem i nakłada na głowę. To dobra metoda dla włosów przedłużonych pod warunkiem, że te naturalne są w dobrym stanie.

Kup online