Pre-Bonded

gotowe pasemka z końcówką klejową

W procesie przedłużania i zagęszczania włosów metodą Racoon Pre-Bonded używamy gotowych pasemek z końcówką klejową, co jest bezpieczne dla wszystkich kosmyków. Dzięki temu zastosowana metoda jest prosta do aplikacji i łatwa do nauki.

Materiał łączący ma unikalny skład – zawiera wyciąg ze skórki pomarańczy i nasion sosny. Zapewnia idealną równowagę pomiędzy odpornością, wytrzymałością przedłużonych włosów a łatwością w ich usuwaniu. Dzięki hipoalergicznym wiązaniom polimerów łącznia są bardzo delikatne i prawie niewidoczne.

W naszej ofercie posiadamy doskonałej jakości włosy doczepiane i do przedłużania, które przystosowane są do przedłużania metodą Pre-Bonded.

Pasemka założone metodą Racoon Pre-Bonded łatwo się zdejmuje bez pozostawiania resztek i pozostałości materiału łączącego. Do łączenia pasemek używamy bezpiecznego dla naturalnych włosów urządzenia termicznego Racoon Pre-Bonded.

Co jeszcze musisz wiedzieć o naszej metodzie PRE-BONDED?

Nasza metoda zagęszczania włosów PRE-BONDED to propozycja idealna dla każdej kobiety. Dlatego – jeżeli Twoja fryzura charakteryzuje się cienkimi i krótkimi pasmami czy też grubymi i kręconymi – możesz wykorzystać tę technikę! Zadbaliśmy o każdy aspekt, zwłaszcza o jakość kleju oraz sposób mocowania. A to oznacza, że przedłużanie włosów jest bezpieczne dla skóry głowy. Dodatkowo charakteryzuje się ono łatwością i szybkością aplikacji, dzięki czemu wystarczy tylko jedna wizyta w salonie fryzjerskim, aby uzyskać wymarzony rezultat.

Zagęszczanie włosów gotowymi pasmami z klejem pozwala wykonać różnego rodzaju stylizacje, nierzadko barwne, wpisujące się w obecnie panujące trendy. Co więcej, ten sposób gwarantuje długotrwały efekt zwiększonej objętości, bez widocznych łączeń pomiędzy dodatkowymi a prawdziwymi kosmykami. Tym samym klientki salonów fryzjerskich stosujące doczepianie tresek do naturalnych włosów mogą się cieszyć zachwycającą i zdrowo wyglądającą fryzurą.

Marzysz o długich i spektakularnych pasmach, lecz Twoje nie chcą rosnąć? Postaw na metodę PRE-BONDED od marki Racoon! To przedłużanie włosów stosowane jest głównie w trudnych obszarach głowy, w okolicach czoła i boków. Miejsca styku są niewidoczne, a uzyskana fryzura jest lekka i trwała, ponieważ skrupulatnie opracowaliśmy technikę łączenia. Ponadto nasze kosmyki mają różne faktury, co pozwala przejść kompletną metamorfozę w krótkim czasie.

Pamiętaj, zagęszczanie włosów PRE-BONDED jest odpowiednie także dla właścicielek delikatnych pasm. Wystarczy zastosować właściwą pielęgnację. Wszystkie doczepione kosmyki utrzymują się na głowie od 2 do 3 miesięcy. Ponadto mamy dostępne są we wszystkich kolorach, z tego powodu zarówno blondynki, jak i szatynki mogą uzyskać zdrowo wyglądającą fryzurę! Przekonaj się sama!