Kurs przedłużania włosów - szkolenia

Akademia Racoon Polska

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą naszej firmy. Ze względu na obecną sytuację i liczne pytania postanowiliśmy rozszerzyć ofertę szkoleń dla osób zainteresowanych rozwojem swoich umiejętności. Każde nasze szkolenie może odbyć się w trybie stacjonarnym lub w trybie on-line.

Na szkolenie stacjonarne zapraszamy do Warszawy przy ul. Czerwonego Krzyża 2 lok.1. Ze względu na sytuacje epidemiologiczną, na szkolenie zapraszamy indywidualnie, dzięki czemu uczestnicy mogą czuć się swobodnie podczas nauki i treningu, a cała uwaga trenera skupia się tylko na jednej osobie.

Natomiast szkolenia w trybie on-line można dostosować do indywidualnych potrzeb, oraz rozłożyć w czasie na poszczególne etapy np. dzień po dniu. Do wzięcia udziału w szkoleniu on-line nie trzeba nic instalować, wystarczy stabilne łącze internetowe oraz laptop z kamerką. Szkolenia będą prowadzone na żywo, z dokładnie tą samą zawartością merytoryczną, co na szkoleniu stacjonarnym.

Wybierając szkolenie on-line ograniczacie Państwo kontakt z postronnymi osobami, oszczędzacie czas, oraz nie ponoszą Państwo kosztów związanych z podróżą i zakwaterowaniem.

Niezależnie od tego, jaka forma szkolenia będzie dla Państwa najbardziej korzystna proponujemy cztery pakiety szkoleniowe z metod dostępnych w Racoon Polska oraz doszkolenie.

Akademia Racoon Polska w Warszawie

Instruktorzy Akademii Racoon, to doświadczona kadra szkoleniowa o wysokich kwalifikacjach i wypracowanej metodyce kształcenia. Nasi trenerzy zdobywali doświadczenie w “ojczyźnie przedłużania włosów” – Wielkiej Brytanii, gdzie ma swoją siedzibę Racoon International.

Zostań certyfikowanym stylistą Racoon

Ćwiczenia praktyczne odbywają się na główkach treningowych, co pozwala na wykonanie dużej ilości prób doczepiana włosów. Główka treningowa służy w przeszkolonym salonie do prezentacji usługi przedłużania włosów i miejsc połączeń włosów.
Dołącz do grona profesjonalistów Racoon

Szkolenia w Akademii Racoon podzielone są na zajęcia teoretyczne i praktyczne. Podczas tych zajęć każdy uczestnik ma do dyspozycji własne stanowisko fryzjerskie, wyposażone w główkę treningową, włosy naturalne oraz materiał łączący. Zajęcia praktyczne odbywają się pod okiem doświadczonego instruktora.

Absolwenci Akademii Racoon otrzymują Międzynarodowy Certyfikat Racoon uprawniający do wykonywania usługi przedłużania włosów w Salonach Partnerskich Racoon. Od 15 lat szkolimy stylistów, zdążyliśmy w tym czasie zdobyć zaufanie ponad 4000 stylistów, które zawdzięczamy profesjonalizmowi oraz jakości dostarczanych produktów.

Pakiet podstawowy Hot-Bonded

Szkolenie dla 1 osoby

Jednodniowy intensywny kurs w Akademii Racoon w centrum Warszawy. Kurs prowadzony przez doświadczonego trenera Racoon Polska. Podczas szkolenia otrzymują Państwo wyczerpujące wiadomości dotyczące przedłużania i zagęszczania włosów, przedstawiamy produkty dostępne w naszym sklepie, analizujemy wiadomości dotyczące całego przebiegu zabiegu, oraz pielęgnacji włosów. Umiejętności praktyczne odbywają się na główce treningowej. Metoda jest skierowana do profesjonalistów chcących uzyskać najlepsze efekty przedłużania włosów.

Pakiet zawiera:

 • Szkolenie dla 1 osoby
 • Zestaw Racoon Hot-Bonded
 • Lunch dla 1 osoby
 • Główka treningowa
 • Komplet włosów do ćwiczeń

Pakiet szkoleniowy Micro-Weft

Szkolenie dla 1 osoby

Czterogodzinny intensywny kurs w Akademii Racoon w centrum Warszawy. Kurs prowadzony przez doświadczonego trenera Racoon Polska. Podczas szkolenia poznajecie Państwo metodę Micro-Weft, która jest systemem wymiennych tres na plastrach potocznie nazywanych kanapkami. System ten jest ekspresowym sposobem przedłużania i zagęszczania włosów.

Pakiet zawiera:

 • Szkolenie dla 1 osoby
 • Palety barw

Pakiet szkoleniowy Premium Lux-Link

Szkolenie dla 1 osoby

Czterogodzinny kurs w Akademii Racoon w centrum Warszawy. Kurs prowadzony przez doświadczonego trenera Racoon Polska. Podczas szkolenia poznajecie Państwo metodę Premium Lux-Link, która jest systemem gotowych tulejek zakładanych bez użycia temperatury, oraz klejenia. Do aplikacji używamy specjalnie dedykowanego szydełka.

Pakiet zawiera:

 • Szkolenie dla 1 osoby
 • Zestaw narzędzi Premium Lux-Link
 • Palety barw

Pakiet Szybkich metod, czyli dwa szkolenia w jednym czasie

Szkolenie dla 1 osoby

Pięciogodzinny kurs w Akademii Racoon w centrum Warszawy. Kurs prowadzony przez doświadczonego trenera Racoon Polska. Podczas szkolenia poznajecie Państwo dwie metody przedłużania włosów Micro-Weft, oraz Premium-Link, które wzajemnie się uzupełniają tworząc najszybsze i najlepsze efekty przedłużania.

Pakiet zawiera:

 • Szkolenie dla 1 osoby
 • Zestaw narzędzi Premium-Link
 • Palety barw

Doszkolenie z metody Racoon Hot-Bonded

Szkolenie dla 1 osoby

Doszkolenie dedykowane jest Salonom, które posiadają już nasz zestaw Hot-Bonded, a chcą odświeżyć wiadomości lub przeszkolić nowego pracownika.

Czas trwania doszkolenia dostosowany jest indywidualnie do potrzeb kursanta, ale zwykle trwa około 3-4 godzin. W tym czasie przypominamy wszystkie wiadomości teoretyczne i sprawdzamy, oraz korygujemy umiejętności praktyczne.