O nas

Lider w przedłużaniu włosów

Od lat wyznaczmy nowe standardy w dziedzinie przedłużania włosów oraz ich pielęgnacji. Nasze działania cechuje profesjonalizm połączony z pasją.

Ponad 4000 stylistów Racoon

W czasie naszej ponad wieloletniej obecności na rynku ustanowiliśmy nową jakość w dziedzinie kreowania piękna. Metoda przedłużania włosów Racoon oraz najwyższej jakości włosy naturalne pozwalają naszym klientom na odkrycie siebie na nowo i całkowitą zmianę wizerunku. Od 1997 roku wykorzystujemy zdobyte doświadczenie oraz angażujemy swoją energię i wiedzę w celu zapewnienia najwyższej jakości usług.

Przeszkoliliśmy ponad 4000 stylistów w całej Polsce, a naszą metodę i produkty stosuje obecnie ponad 2000 salonów fryzjerskich na terenie całego kraju. Nasza oferta obejmuje szeroką gamę produktów i usług najwyższej jakości, dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb.

Jesteśmy liderem w przedłużaniu włosów w Polsce

Przedłużanie włosów to nasza pasja. Od lat dążymy do doskonałości, a dzięki pasji jesteśmy w stanie dokonywać nowych odkryć i wprowadzać innowacje. Nieustannie wzbogacamy naszą markę o nowe produkty i usługi, a także wprowadzamy nowe kanały dystrybucji, pozwalające naszym partnerom biznesowym na zwiększenie swojej konkurencyjności. Naszą pozycję i zaufanie klientów zawdzięczamy właśnie płynnej współpracy i dbaniu o naszych partnerów.

Mamy świadomość społecznej odpowiedzialności biznesu. Prowadzimy działalność charytatywną wspomagając potrzebujące osoby i fundacje. Chętnie wspieramy innowacyjne projekty artystyczne. Przedłużaliśmy włosy przy okazji wielu produkcji filmowych i teatralnych oraz profesjonalnych sesji zdjęciowych.