Treski Clip-in

przedłużanie w kilka chwil

Metoda Clip-in pozwala na szybkie samodzielne przedłużanie i zagęszczanie włosów poza salonem fryzjerskim. Przedłużanie metodą Clip-in nie jest trwałym zabiegiem przedłużania włosów, lecz odpowiada na potrzebę szybkiej zmiany wizerunku na specjalne okazje. Dzięki temu każda z pań może zmodyfikować swoją fryzurę w zależności od upodobań i potrzeb. Warto wiedzieć, że zagęszczanie włosów tym sposobem jest całkowicie bezpieczne dla skóry głowy oraz naturalnych pasm.

Treski można zakładać i zdejmować wielokrotnie w zależności od potrzeb. Clip-in to włosy w pasemkach posiadające lekkie grzebyczki, którymi przypinamy treskę do własnych włosów. Zastosowanie klipsów mocujących sprawia, że treski Clip-in są bardzo wygodne w noszeniu. Dodatkową zaletą tresek Clip-in jest możliwość wielokrotnego użycia.

Tymczasowa metoda przedłużania włosów – sprawdź to!

Myślisz, że zagęszczanie włosów dodatkowymi pasmami, to propozycja tylko dla posiadaczek gęstych fryzur? Nic bardziej mylnego! Nasza firma Racoon oferuje wysokiej jakości treski, które są bezpieczne w użytkowaniu, ponieważ dodatkowe pukle aplikuje się tylko tymczasowo. Oznacza to, że ta metoda przedłużania jest odpowiednim sposobem na doraźną zmianę wizerunku dla każdej kobiety.

Duża gama kolorystyczna dostępnych pasemek pozwala szybko stworzyć oryginalną, barwną fryzurę bez obciążania naturalnych kosmyków. Ponadto oferowane treski clip-in mają różnorodną grubość i długość. Więc jeśli myślisz o asymetrycznym upięciu lub spektakularnych lokach, produkty od Racoon Ci to umożliwią.

Ty też możesz mieć gęste i długie włosy!

Warto wiedzieć, że system zastosowany w naszych bezinwazyjnych treskach pozwala samodzielnie przytwierdzać je do głowy. W związku z ty przedłużanie włosów jest teraz dziecinnie proste! Produkty do stylizacji fryzur marki Racoon charakteryzują się starannym wykonaniem, miękkością i pięknym, zdrowym połyskiem. Dzięki temu w parę chwil można uzyskać zdrowe i przyciągające wzrok upięcie.

Nasze treski należy pielęgnować tak samo jak naturalne kosmyki. Z tego powodu konieczne jest ich systematyczne mycie, odżywianie oraz rozczesywanie. Takie zabiegi sprawiają, że dodatkowe pasma zachowują swój wygląd oraz formę. Jeżeli więc zależy Ci na szybkiej, ale kompletnej transformacji fryzury, którą nosisz, wykorzystaj produkty clip-in!

Racoon – profesjonalne przedłużanie włosów treskami clip-in

Marzy Ci się profesjonalne przedłużanie i zgęszczenie włosów? Sprawdź propozycje od firmy Racoon. Nasze produkty zostały stworzone z myślą o wszystkich kobietach, dlatego pasma clip-in są różnej grubości i długości. Z kolei nowoczesny system łączenia jest niewidoczny na głowie, więc nowa fryzura zawsze prezentuje się ciekawie, a przy tym całkowicie naturalnie. Natomiast ich aplikacja jest bardzo łatwa i bez problemu można ją przeprowadzić we własnym domu i wyglądać niczym z salonu fryzjerskiego!

Wybierasz się na ważną uroczystość rodzinną? A może masz zaplanowaną randkę i chcesz się oszałamiająco prezentować? Kup treski cilp-in marki Racoon i stwórz niezapomniane, tymczasowe uczesanie. Pamiętaj, Ty także możesz czuć się piękna!